ВИКОНАВЦІ


Курбаси. На території Театру імені Леся Курбаса кілька акторів почали досліджувати пісню як драматургію з її атмосферою, сюжетом та змістом, намагаючись поринути в глибину. Наступним кроком був експеримент зі звуковим простором, де були задіяні імпровізації голосу та музичних інструментів. Головною метою учасників є пошук методів розкриття пісні, як самобутньої субстанції, живого організму, з своїм життям і драмою.Шосте Чуття – український гурт створений у 2010 р. у м. Львів. Учасник багатьох концертів і фестивалів  України такі як: "Бандерштат","Woodstock Ukraine, "Зашків", "Підкамінь", "Razomfest" "Lviv Tattoo Fest", "Ї","Тарас Бульба", "Червона рута". На рахунку гурту вже 2 студійні альбоми та 3 професійні кліпи. Пісні – «Скаже вона» та «Студентські роки» з першого альбому "Мені треба" дуже швидко полонили серця українців. На даний момент гурт презентує другий альбом під назвою "Давай давай", де ще більше енергії, драйву і позитиву.
Маріанна Ільків - протягом 10 років співала у пісенній майстерні "Передвістя'' під керівництвом Ірини Долі. З 2001 р. по 2005 р. співачка навчалась у Львівському державному музичному училищі ім. С. П. Людкевича (факультет - академічний, вокал-клас викладача А.І. Тюппа, музичне мистецтво естради (вокал)- клас викладача І.І. Доля), яке закінчила з відзнакою.

2006 р. – з'явилася пісня "Сонце і Злива'', на яку знято відео кліп (ротація відеокліпу відбувалася на всеукраїнських телеканалах, зокрема, Перший Національний, ТЕТ...) У березні 2006 р. відбулася презентація цього відеокліпу.

З 2007 р. по сьогоднішній день працює солісткою вищого рангу у "Центрі музичного мистецтва естради" МНС України (Київ) - лауреат міжнародного фестивалю оркестрів у Німеччині (м. Гановер), учасниками якого були дванадцять кращих оркестрів Європи, одним з яких являється духовий оркестр МНС України.

Грудень 2008 р. Маріанна Ільків отримала честь відкривати з мером м. Києва Л. Черновецьким центральну ялинку України під авторську пісню "Зима" разом із солістами шоу- театру "Чунга-Чанга".

Мистецька школа Маріанни Ільків “ILkiv School” була заснована у 2014 році. Засновник школи – Маріанна Ільків – українська співачка, артист-вокаліст вищої категорії військового оркестру Національної Академії сухопутних військ ім.гетьмана П.Сагайдачного, автор і виконавець власних пісень, а також лауреат багатьох фестивалей в Україні та за її межами.


Метою діяльності школи є формування та розвиток творчої особистості юних талантів. Ми пропонуємо навчання за такими напрямками:

- вокал

- акторська майстерність

- фортепіано

- гітара

-рукоділля«RIZUPS» (ХАС) — український гурт, який працює в жанрі елегантний хіп-хоп та реп-рок. На цей час, до складу входять двоє учасників: Назар-Хайдар Хассан (Хас) та Мар'ян Сакалюк (Марік).

Офіційна дата народження гурту RIZUPS (РІЗАПС) вважається 23 жовтня 2007 року, хоча його історія починається набагато швидше – ще у 2003 році. Тоді гурт складався з 5-ти осіб. Склад гурту з роками змінювався, і у 2008 році набув сталого характеру з офіційною назвою RIZUPS. Назва гурту походить від афро-американського «RAIZE IT UP», що означає «ПОВСТАНЬ!!!». Ось так після деяких перефразувань виникла назва RIZUPS.


Софія Федина — українська співачка і телеведуча, активний громадський діяч (голова Світової федерації українських лемківських об'єднань, ГО «Українська справа», радник голови Львівської обласної ради, член обласного проводу Конгресу українських націоналістів). Кандидат політичних наук (спеціалізація: міжнародні відносини та дипломатична служба). Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка.

Випустила два альбоми лемківським пісень: «Там під гором…г моїм ріднім краю» (2006), «Червена ружичка» (2012), і представляє лемківську громаду на концертах і фестивалях як в Україні, так і закордоном.


Андрій Очкусь (ВСЕ ПРО) - молодий львівський хіп-хоп виконавець. Творчий шлях розпочато з жовтня 2010 року. За цей час створено близько 40 композицій, найвідоміші з яких:  "Далеко", "Така Одна", "Справжня любов не минає".  Також відзнято два відеокліпи, та записано музичний альбом під назвою: "Чотири сторони життя". Брав участь у різноманітних молодіжних фестивалях та вечірках, телепроектах та ротаціях на радіо. Активно висловлює свою громадянську та релігійну позицію.Танцювальна студія  iLike dance complex Вадима Лященка
Comments