ВИКОНАВЦІ
Співачка Bria Blessing / Брія Блессінг: «Фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» знайомий всім львів'янам! У мене він асоціюється із радістю, святом та родиною. Під час 10 ювілейного фестивалю я презентую нову пісню «Ти вдома», а також інші пісні мого авторства «Дякую», «Я відчуваю Тебе» ну і ще куди без «Я піду в далекі гори!».
Брія Блесінг не лише заспіває для гостей події, але також акомпонуватиме собі на гітарі та клавішних.

ЯгОди - молодий, український музичний етно-гурт, який використовує укpaїнськi автентичнi та народнi балканськi пiснi. Це чотири дзвінкоголосі акторки, що заворожать всіх співом з особливою атмосферою.
Софія Федина — українська співачка і телеведуча, активний громадський діяч (голова Світової федерації українських лемківських об'єднань, ГО «Українська справа», радник голови Львівської обласної ради, член обласного проводу Конгресу українських націоналістів). Кандидат політичних наук (спеціалізація: міжнародні відносини та дипломатична служба). Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка.

Випустила два альбоми лемківським пісень: «Там під гором…г моїм ріднім краю» (2006), «Червена ружичка» (2012), і представляє лемківську громаду на концертах і фестивалях як в Україні, так і закордоном.
Дикоbrass - Cемеро музикантів, безліч пісень та море чудових емоцій!

Comments